Hakkımızda

Biz, EvdeKedi.net ailesi olarak kedi sahiplerinin ve kedi severlerin ihtiyaç duyduğu her türlü bilgiyi bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Bizler de tıpkı sizin gibi evlerimizde minik dostlarımızla yaşayan insanlarız. Kedilerimizin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmesi için her gün yeni bilgiler öğreniyoruz, deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

EvdeKedi.net’i oluşturan her bir birey, kedisini ailesinin bir parçası olarak görüyor ve onların iyi bakımı için ihtiyaç duydukları her şeyi öğrenmek istiyor. Sayfalarımızı hazırlarken, kendi kedilerimize nasıl davranmamız gerektiğini düşünür ve onların gözlerinden bakmaya çalışırız.

Sitemizde kedi sağlığı, beslenmesi, bakımı ve eğitimi hakkında bilgileri bulabileceğiniz gibi, kedilerin davranışları ve psikolojisi hakkında da bilgiler barındırıyoruz. Ayrıca ilk kez kedi sahiplenmeyi düşünenler için rehberler ve tavsiyeler de bulunmaktadır.

EvdeKedi.net, sadece bir bilgi portalı olmanın ötesinde, bir topluluk olmayı hedefliyor. Kedinizle ilgili sorunlarınızı paylaşabileceğiniz, deneyimlerinizi anlatabileceğiniz bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz.

Unutmayın, bizler de tıpkı sizin gibi kedi severleriz. EvdeKedi.net’e hoş geldiniz!”

Bu metin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir ve genişletilebilir. Amacımız, ziyaretçilerinize sizin ve ekibinizin kim olduğunu ve site üzerinde ne tür bilgiler bulabileceklerini anlatmaktır. Umarım beğenirsiniz!

Scroll to Top
Sitemiz en iyi hizmet için çerezler kullanmaktadır. Siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz.
Kabul ediyorum.